Tip: gebruik deze link voor de inzamelingsactie om de actie overal te promoten.
Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...
€ 8.403,00 van de € 41.250,00 opgehaald
279 personen hebben al gedoneerd
Steun deze actie
Wanneer ergens in Nederland een persoon vermist raakt, verandert voor families alles in één klap. Terwijl de onzekerheid groeit, staat het Veteranen Search Team klaar om direct in actie te komen. Vrijwillig, professioneel en dag en nacht inzetbaar.
Met tientallen getrainde vrijwilligers zoeken wij naar vermiste personen in bossen, natuurgebieden, woonwijken en moeilijk bereikbaar terrein. Dat doen wij in nauwe samenwerking met hulpdiensten en politie, vaak onder zware omstandigheden, maar altijd met één doel: iemand thuisbrengen.
Daarvoor is betrouwbaar materieel essentieel.
Ons inzetvoertuig valt uit!
Jarenlang was onze Jeep het kloppend hart van onze inzet. Het voertuig bracht onze vrijwilligers, voeding en materiaal tijdens inzet naar de zoekgebieden. Maar inmiddels is het voertuig technisch op:
• De versnellingsbak is defect
• De motor vertoont ernstige problemen
• De kilometerstand is extreem hoog
• Reparatie is financieel niet meer verantwoord
Zonder een betrouwbaar inzetvoertuig komt onze inzetbaarheid direct onder druk te staan. En juist bij vermissingen telt snelheid.
Waarom dit voertuig zo belangrijk is
Het nieuwe voertuig wordt gebruikt om:
• snel ter plaatse te komen bij vermissingen
• zoekteams veilig te vervoeren
• communicatie- en zoekmiddelen mee te nemen
• zware aanhangers en materiaal te trekken
• moeilijk bereikbaar terrein te bereiken
Kortom: dit voertuig maakt het mogelijk dat wij kunnen blijven doen waar we voor staan, zoeken naar mensen die niet vergeten mogen worden.
Ons doel: €60.000
De totale investering voor een nieuw inzetvoertuig bedraagt ongeveer €60.000. Als organisatie dragen wij zelf al €18.750 bij vanuit onze eigen reserves. Om het voertuig daadwerkelijk aan te schaffen hebben wij nog €41.250 nodig.
We hopen het voertuig deze zomer operationeel te hebben, zodat wij ook de komende jaren direct kunnen uitrukken wanneer iedere minuut telt.
Help jij mee?
Iedere bijdrage, groot of klein, helpt ons dichter bij dit doel. Met jouw steun help je niet alleen bij de aanschaf van een voertuig. Je helpt ons om bereikbaar, inzetbaar en operationeel te blijven tijdens vermissingen en noodsituaties in heel Nederland.
Samen zorgen we ervoor dat we kunnen blijven uitrukken wanneer families ons het hardst nodig hebben.
Doneer vandaag en help het Veteranen Search Team mobiel te blijven.
Rob en Ellen steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Jullie doen zeer goed werk en het is belangrijk voor de familie en vrienden van de vermiste dat jullie dit kunnen blijven doen
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Ik hoop dat het geld gauw binnen is. Ik volg jullie al heel lang en lees wat jullie allemaal doen. Jullie zijn toppers.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Omdat het heel belangrijk is dat jullie dit werk zo goed mogelijk kunnen blijven doen
Betty Alberts steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Respect voor mijn lieve collega, die regelmatig helpt met zoeken!!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 100,00
Ook om de mannen en vrouwen in het bos te kunnen bereiken met koffie, thee of lunch tijdens een zoekaktie is een goed voertuig van essentieel belang!
Q steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
#Samenvoorwaarts, ook als het tegen zit ??
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
In het kader van voortzettingsvermogen steun ik jullie actie.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Hopelijk snel voldoende bij elkaar gekregen voor een nieuw voertuig
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 100,00
Hoop op een snel resultaat.
Rene steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Is belangrijk middel tijdens onze inzetten.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Ik hoop dat het bedrag spoedig bijeen is!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Zonder goede voertuigen kunnen wij onze (vrijwillige) belangrijke taak, "mensen naar huis brengen", niet uitvoeren. ???
Fred steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Keep up the good work.
Joyce Bos steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Jullie zijn zo belangrijk voor vermiste personen en hun families. Jullie hebben gewoon goeie betrouwbare voertuigen nodig.
Wunburra steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Succes met de actie.?
Marcel Hörchner steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Heel veel succes met deze actie, hoop dat jullie snel weer volledig inzetbaar kunnen zijn.
Astrid Flos steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Samen sterk!
Fam. Postma steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Ik hoop dat jullie snel geholpen zijn, wat jullie voor mensen betekenen is onbetaalbaar, hopelijk kunnen wij met zijn allen jullie nu helpen
E-J steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Goeie actie. Hopelijk nooit nodig!
Aat Meijer steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Zet m op. Ik hoop dat er veel gedoneerd wordt zodat het zoeken naar vermisten ongehinderd door kan gaan.
Linda steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Snelle inzet van dit team is van levensbelang. Wij hebben het als familie zelf meegemaakt. Veel succes met de inzamelactie.
Margreet steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Ik hoop dat jullie met een nieuw voertuig nog heel veel mensen kunnen helpen.
Ollie steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Waardevol werk. Verdiend een bus!
Gert schot steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Deze mensen doen goed werk en doen het ook samen met eigen lot genoten.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Succes, hopelijk komt er genoeg geld binnen.
Pascal Snijder steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Hopelijk krijg ik snel weer koffie uit het nieuwe voertuig.. succes!
Arie Strijker steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Bijzonder voor je inzet.
Gert Jan steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Een kleine bijdrage aan een grote taak.
Gerard steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Ik vind het belangrijk dat veteranen op een positieve manier via het VST in het nieuws komen. Daar draag ik via een financiele bijdrage graag aan bij Sodeju ?
Willyverbeek steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
je zal maar iemand kwijt zijn,de auto is onmisbaar ,
Martine steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
♡
Martin Hoes steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Jullie doen goed werk en zoiets moet ten alle tijde kunnen worden ingezet, vandaar mijn bijdrage.
Alie steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Wat fijn dat mede dankzij jullie, mensen gevonden worden.
Peter Lenters steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Door werk kan ik helaas bijna niet op ‘search’, zo kan ik in ieder geval toch een steentje bijdragen.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 1.000,00
Elke inzet is belangrijk en dus ook alles wat daarvoor nodig is, inclusief voertuigen. Ze zijn cruciaal tijdens een inzet om vrijwilligers te vervoeren en/of hen te voorzien van nieuwe energie of bepaalde hulpmiddelen.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Succes!
Samantha steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Omdat iedereen hoopt, dat wanneer er hulp nodig is, er een inzet gedaan kan worden.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Succes
Roel van Dijk steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Succes toppers!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Jullie doen ontzettend belangrijk werk. Ik hoop dat jullie snel een nieuwe wagen aan kunnen schaffen.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Dat er maar snel genoeg geld is voor een nieuw voertuig om jullie initiatief te kunnen blijven voortzetten.
Luka Bravenboer steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Voor altijd ben ik jullie dankbaar voor wat jullie gedaan hebben. Alles gegeven, dat vergeet ik nooit!
Bert V. steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Ik hoop dat jullie het benodigde bedrag snel halen. Jullie doen goed werk, terwijl het eigenlijk nauwelijks zichtbaar is!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Trots op jullie!
Alex steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Dit vtg is te belangrijk voor de stichting en moet zsm vervangen worden
Van der windt-Kamphuis steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Heel belangrijk werk! Hopelijk kunnen jullie dit blijven doen!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Hopelijk is er snel een nieuw voertuig.
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Dank voor jullie (vrijwillige) inzet voor dit belangrijke werk!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Succes met alles en hopelijk kunnen jullie het nodige geld bij elkaar te krijgen
Matthijs Geijtenbeek steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Succes met jullie harde werk, en ga zo door. Op naar een splinternieuw voertuig en veilige kilometers.
Erik van den Eventuin steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Hierbij mijn steun voor een nieuwe inzet voertuig
E. Van der Meulen steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Goed dat jullie hulp vragen, jullie helpen zoveel andere mensen en families! Trots op mijn cillega, die ook altijd helpt zoeken! ❤️
Bart steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 108,00
Top organisatie, ga zo door!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Mooi initiatief! We hopen dat het benodigde bedrag gehaald wordt.
Madelon & Paul Camphuijzen steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Succes met een nieuw mobiel!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
We kunnen jullie allemaal wel eens nodig hebben, dus help allemaal.
Alle kleine beetjes maken een grote!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Toppers! Hoop jullie nooit nodig te hebben maar jullie doen heel goed werk.
Wiecher Venema steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Ga zo door Jullie zijn onmisbaar
Herbert Stoffels steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Hopelijk is het team snel weer mobiel
Wietske Wiltjer de Haan steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Hoop doet leven.!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Jullie doen prachtig werk! Hoop dat het bedrag snel bij elkaar is.
Marco Doolaar steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 250,00
Ik help graag met zoeken en lust dan zeker ook een bakkie koffie
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Bewondering voor jullie inzet, telkens weer als er iemand wordt vermist. Jullie verdienen steun!
Een anonieme donateur steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Als professional ben ik altijd blij dat ik jullie kan bellen voor aanvullende expertise! Dank!
Mariette steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Ik vind dat iedereen die vermist wordt gevonden moet worden.
Roy & Manja steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 50,00
Omdat vele collegas en ik weten hoe belangrijk dit voertuig is in het veld bij het zoeken naar urgente vermissingen en multi functioneel inzetbaar is. En ook om ons te voorzien van hapje en drankje 24/7 bij weer en wind midden in het bos of urban gebied!
Tom Swinkels steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Succes!!!
Peter van alphen steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Hopelijk is bedrag snel bij elkaar voor jullie mooi werk
S J Willemsen steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Hopelik het geld snel bij elkaar
Peter van Poppel steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 1.000,00
Ik ben lid van het VST en probeer naast inzetten het VST ook op andere manieren te ondersteunen: een bijdrage aan de vervanging van het inzetvoertuig is in mijn ogen zulke ondersteuning, zodat we ons werk goed kunnen blijven doen.
Mart en Monique Ottevanger steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 250,00
Wij hopen dat jullie het bedrag snel rond krijgen inzet is erg belangrijk
Janine steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 25,00
Jullie doen belangrijk werk. Daarvoor zijn de juiste middelen erg belangrijk. Ga zo door! En bedankt voor jullie onbaatzuchtige inzet.
Servé Honée steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
We kunnen er gewoon niet zonder!
Dania Niemeijer steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 5,00
Ik hoop jullie nooit nodig te hebben. Maar voor het geval dat wil ik mijn steentje alvast bij gedragen hebben. Hopelijk kunnen jullie nog veel vermissingen oplossen.
Michel steunt ‘Help! Ons logistieke inzetvoertuig is kapot...’ met € 10,00
Top actie! Help het VST aan een nieuw inzetvoertuig, het is zo belangrijk!